Cr Navigator
Przedłużony termin naboru
2017-08-24
Przedłużony termin naboru
Do 13 września został przedłużony nabór do przeglądu „Praktycy o Różnorodności”, który będzie częścią IV Kongresu Różnorodności.
Organizatorzy – firma Henkel i platforma BE.NAVIGATOR zapraszają firmy, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i media, które chcą podzielić się swoimi pomysłami na zarządzanie różnorodnością w miejscu pracy i poza nią.
 
Pięć organizacji, które otrzyma najwyższe oceny Jury, będzie miało możliwość zaprezentowania zgłoszonej praktyki podczas IV Kongresu Różnorodności 13 października b.r. w Och-Teatrze. 
 
Podobnie jak w roku ubiegłym, prezentacje inicjatyw odbywać się będą bardzo dynamiczną metodą PechaKucha. Opisy praktyk zostaną także opublikowane w blogosferze BE.NAVIGATOR, w cyklu tematycznym dedykowanym tematyce różnorodności. 
 
Przegląd „Praktycy o Różnorodności” po raz pierwszy został zrealizowany w ubiegłym roku podczas III Kongresu Różnorodności. Celem przeglądu jest promowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania różnorodnością i popularyzacja najlepszych praktyk z tego zakresu, zaobserwowanych w Polsce. Przedstawiciele biznesu, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych i mediów będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o towarzyszących im wyzwaniach, a także pochwalić się efektami swoich działań. 
 
Zgłoszenia ciekawych praktyk można przesyłać w terminie od 24 lipca do 13 września 2017 r. za pośrednictwem strony internetowej be.navigator.pl.
 
Regulamin naboru do Przeglądu „Praktycy o Różnorodności” oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: LINK
 
Szczegółowych informacji udziela Anna Hincz, e-mail:  anna.hincz@b-better.pl
 
Termin zakończenia naboru mija 13 września br.
 
Organizatorzy: Henkel Polska i BE.NAVIGATOR
 
Patronat merytoryczny: Karta Różnorodności