Cr Navigator
Młodzież i CSR
2017-09-13
Młodzież i CSR
11 października w Warszawie odbędzie się Konferencja EUROPA + AZJA Młodzież w strategiach CSR. CR Navigator jest patronem medialnym wydarzenia. 
Podczas wydarzenia przedstawiciele administracji publicznej, biznesu oraz organizacji non-profit zaprezentują europejskie i azjatyckie rozwiązania w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu. Reprezentanci globalnych korporacji zaprezentują rozwiązania stosowane w strategiach CSR firm międzynarodowych, takich jak Bosch czy Hyundai.

Kulturę CSR przybliżą nam goście z Indii, Filipin, Tajlandii, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Wydarzenie będzie stanowiło niepowtarzalną okazję do porównania działań społecznej odpowiedzialności biznesu w Europie i Azji. Natomiast organizacjom non-profit zaprezentowane zostaną skuteczne sposoby korzystania z zasobów biznesu.

Konferencja jest organizowana przez Fundację Autokreacja, która powstała by wspierać ludzi w rozwijaniu tkwiącego w nich potencjału. Fundacja wspiera oraz promuje działania na rzecz rozwoju gospodarczego i kulturowego poprzez współpracę z partnerami z Europy i Azji. Zgodnie z przekonaniem Autokreacji, dzielenie się doświadczeniami jest najlepszą ścieżką rozwoju, umożliwia otwartość na nowe inicjatywy oraz pozwala z entuzjazmem podchodzić do współpracy z organizacjami z całego świata. Stąd też pomysł na zorganizowanie konferencji, która umożliwi poznanie europejskich i azjatyckich praktyk CSR oraz wskaże możliwości wykorzystania potencjału młodych, przedsiębiorczych ludzi.

Networking na rzecz rozwoju

Elementem kulminacyjnym konferencji EUROPA + AZJA Młodzież w strategiach CSR będzie “Wieczór CSR”, podczas którego uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję do networkingu oraz podjęcia dyskusji na temat możliwości współpracy w wymiarze międzynarodowym. 

Więcej informacji na stronie www.csr-youth.eu/konferencja/

Kontakt: konferencja@csr-youth.eu 

DATA: 11 października 2017; rejestracja od godz. 9:30
MIEJSCE: Zebra Tower, Sala konferencyjna, 12 piętro, ul. Mokotowska 1, Warszawa

Źródło: informacja prasowa