Cr Navigator
Transmisja na żywo z gali ogłoszenia wyników Konkursu Raporty Społeczne
2017-10-05
Transmisja na żywo z gali ogłoszenia wyników Konkursu Raporty Społeczne
 10 października zostaną ogłoszeni laureaci Konkursu Raporty Społeczne, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmę Deloitte. Transmisja na żywo z gali będzie odbywać się przez media społecznościowe Forum Odpowiedzialnego Biznesu, w tym profil na kanale Facebook.

 W tym roku wśród 44 raportów znalazło się: 40 opracowanych przez firmy, 2 przez fundacje korporacyjne i po jednym przez organizację pozarządową i instytucję publiczną. Jury eksperckie spośród zgłoszonych raportów wybiera najlepsze w kategoriach: nagroda główna nagroda za najlepszy debiut, a także zdecyduje o wyróżnieniach. Najlepsze raporty wskazują również dziennikarze i internauci. W tym roku swoją nagrodę przyzna Minister Rozwoju i Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Transmisja na żywo z gali ogłoszenia zwycięzców poszczególnych kategorii konkursu odbędzie się przez stronę: www.facebook.com/RaportySpoleczne.

Konkurs Raporty Społeczne odbywa się od 2007 roku, a jego organizatorami są Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firma Deloitte. Patronami wydarzenia są w tym roku Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Finansów, Federacja Konsumentów i Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Patronami medialnymi są PAP Biznes, BE.NAVIGATOR, eGospodarka.pl, Kampaniespoleczne.pl oraz PRoto.pl.