Cr Navigator
Warsztaty dla przedsiębiorców społecznych
2017-10-17
Warsztaty dla przedsiębiorców społecznych
 NESsT oraz globalna firma prawnicza DLA Piper, zapraszają do udziału w bezpłatnym warsztacie na temat prawnych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstw społecznych. Spotkanie odbędzie się 26 października w godzinach 10-13 w warszawskim biurze DLA Piper Wiater przy ulicy Pereca 1.
 Na spotkaniu obecni będą eksperci DLA Piper, specjalizujący się między innymi w prawie podatkowym, prawie pracy, regulacjach dotyczących przetwarzania danych osobowych czy działalności on-line, którzy odpowiedzą na nadesłane wcześniej pytania dotyczące konkretnych aspektów prawnych, szczególnie istotnych dla rozwoju przedsiębiorstwa społecznego. 
Agenda spotkania obejmuje: 
10.00 – 10.30 Wprowadzenie do warsztatu, prezentacja dotychczasowej współpracy NESsT oraz DLA Piper na rzecz polskich przedsiębiorstw społecznych 
10:30 – 13:00 Sesja warsztatowa – praca na konkretnych przykładach zagadnień zgłoszonych przez przedsiębiorstwa społeczne
W celu potwierdzenia udziału w spotkaniu, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie: bit.ly/prawoPES. Zgłoszenie powinno zawierać krótki opis konkretnego zagadnienia, które chcą Państwo omówić, co umożliwi prawnikom przygotowanie się do warsztatu.
 Zgłoszenia wraz z opisanym problemem prawnym można przysyłać do 22 października 2017 roku.