Cr Navigator
I edycja konkursu „Podziel się innowacją“
2017-10-25
I edycja konkursu „Podziel się innowacją“
 Fundacja Fundusz Współpracy i Ashoka Polska zapraszają do udziału w konkursie  „Podziel się innowacją – jak w nowy sposób rozwiązywać problemy społeczne”, którego celem jest  zebranie najciekawszych przykładów innowacji społecznych z Polski i świata. 

 Innowacje społeczne to nowe i niestandardowe pomysły na rozwiązanie konkretnych problemów społecznych, które przynoszą zmianę na lepsze i poprawiają jakość życia ludzi, do których są adresowane.  Pomysł ten powinien zakładać długofalowe działanie, brać pod uwagę kwestie finansowania i być nastawiony na mierzalne efekty.

Jeśli znasz innowacje społeczne ze swojego otoczenia lub słyszałeś o innowacyjnym pomyśle wdrażanym na drugim końcu Polski – napisz o tym. Jeśli natrafiłeś na innowacje zagraniczne, które sprawdziłyby się i u nas – podziel się nimi.

Czekamy na opisy innowacji społecznych, które odpowiadając na konkretne potrzeby i problemy społeczne zmieniają świat na lepsze. Napisz krótki tekst o innowacji, która Cię zainspirowała (do 2 stron A4) i weź udział w konkursie.

Najciekawsze opisy innowacji nadesłane na konkurs zamieścimy na portalu www.przestrzeninnowacji.pl, aby były dla innych inspiracją do działania. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody rzeczowe.  

W konkursie może wziąć udział każdy, kto skończył 18 lat. Na zgłoszenia czekamy do 20 listopada.

Aby wziąć udział w konkursie wejdź na stronę www.przestrzeninnowacji.pl i pobierz kartę zgłoszeniową, opisz innowację według zawartych w karcie wskazówek, a następnie wyślij zgłoszenie mailem na adres konkurs@przestrzeninnowacji.pl

Organizatorami konkursu są Fundacja Fundusz Współpracy  i  Ashoka Polska.