Cr Navigator
IX edycja Festiwalu Bombki Choinkowej na rzecz dzieci
2017-11-28
IX edycja Festiwalu Bombki Choinkowej na rzecz dzieci
2 grudnia w Atrium Biała odbędzie się IX edycja Festiwalu Bombki Choinkowej. W trakcie akcji charytatywnej będzie można wylicytować ozdoby choinkowe własnoręcznie wykonane przez znane osobistości. W tym roku na aukcję swoje bombki przekazali m.in. Margaret, Katarzyna Kowalska czy piłkarze Jagiellonii Białystok. Dochód z imprezy zasili konto niepełnosprawnych maluchów z przedszkola w Białymstoku. 

Grudniowy Festiwal Bombki Choinkowej w Atrium Biała stał się już tradycją. Coroczna akcja charytatywna ma na celu zebranie pieniędzy na rzecz niepełnosprawnych dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 12 „Tęczowe” w Białymstoku. 

W tym roku na licytację przeznaczone zostaną dekoracje przygotowane między innymi przez  Margaret, Katarzynę Kowalską, Mieczysława Szcześniaka, piłkarzy Jagiellonii czy członków zespołu Czerwone Gitary. Na aukcję wystawiona będzie również piłka z autografem Marcina Gortata. Dodatkowo w programie znalazły się występy dzieci, piernikowe niespodzianki oraz loteria fantowa. 

Festiwal Bombki Choinkowej odbędzie się 2 grudnia, w godzinach 13.00 – 17.00, na rotundzie przy środkowym wejściu od ul. Miłosza, pomiędzy sklepami House i Sephora. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie centrum www.atrium-biala.pl