Cr Navigator
 
2018-01-23
Finał drugiej edycji konkursu CSR Masters - działaj z Henklem!
Za tydzień poznamy laureatów II edycji konkursu CSR Masters - działaj z Henklem! Studenci wszystkich polskich uczelni już po raz drugi mieli unikalną okazję, by zdobyć 5 000 zł na realizację projektu społecznego według własnego pomysłu. Jury wybrało 9 najlepszych projektów, które teraz w głosowaniu internetowym powalczą o trzy finałowe nagrody. 
W konkursie CSR Masters - działaj z Henklem! udział mogli wziąć studenci wszystkich polskich uczelni, którzy opracowali autorski projekt działań prospołecznych o tematyce edukacyjnej, ekologicznej, zdrowotnej lub kulturalnej. Najważniejszy był cel, czyli stworzenie czegoś dla dobra szerszej społeczności. Autorzy projektów musieli także pamiętać o tym, żeby beneficjenci proponowanych przez nich działań byli zrzeszeni w ramach instytucji typu fundacja, szkoła, szpital czy dom kultury. 

Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja konkursowa wyłoniła najbardziej społecznie użyteczne i kreatywne projekty. W kolejnym kroku wszyscy półfinaliści przygotowali krótkie filmiki promujące zgłaszaną przez siebie inicjatywę. Są one teraz do obejrzenia na stronie konkursu. O tym, które trzy najlepsze zespoły zdobędą finansowanie dla swoich projektów zdecydują internauci w głosowaniu. Głosowanie odbywa się na stronie csrmasters.pl/zagłosuj-na-projekt/ i będzie trwało do 31 stycznia 2018 r. do godz. 23:59.

W
yniki internetowego głosowania, a tym samym trzy zwycięskie zespoły, które zdobyły najwięcej głosów, zostaną ogłoszone już 1 lutego! Zwycięzcy otrzymają po 5 000 zł na zrealizowanie swoich autorskich projektów. Będą miały także możliwość spotkania się z przedstawicielami najwyższej kadry zarządzającej firmy Henkel.