Cr Navigator
Gra, która wspiera odbudowę szkoły
2018-06-14
Gra, która wspiera odbudowę szkoły
Arjowiggins Graphic, wiodący producent ekologicznych wyrobów papierniczych, przy wsparciu dostawcy Antalis Poland ogłasza rozpoczęcie globalnej współpracy z fundacją Un Enfant Par La Main, członkiem globalnej sieci ChildFund Alliance, z wykorzystaniem marki Cyclus.

Inicjatywa umożliwi 420 dzieciom z haitańskiej szkoły Bon Berger kontynuowanie edukacji w bezpiecznych warunkach. Cyclus we współpracy z fundacją Un Enfant Par La Main będzie wspierać odbudowę i doposażenie szkoły znajdującej się w południowo części Haiti, zdewastowanej po przejściu huraganu Matthew. 

Cyclus zachęca użytkowników biznesowych, projektantów i drukarnie do wzięcia udziału w projekcie odbudowy szkoły za pomocą prostej interaktywnej gry dostępnej pod adresem www.haiti.cycluspaper.com. Gra obejmuje różne zadania, takie jak odbudowa boiska, ścian i dachu budynku - w ten sposób gracze mogą bezpośrednio wpłynąć na odnowienie szkoły. Budowa zostanie ukończona w momencie, gdy liczba uczestników osiągnie 5 tysięcy. Dostępne będą również informacje na żywo o aktualnym postępie prac. 

Dzięki kampanii Cyclus oraz pomocy samych klientów firmy, 420 haitańskich dzieci uzyska bezpieczne środowisko do nauki, co poprawi nie tylko jakość życia, ale także funkcjonowanie całej społeczności. 

Kampania jest realizowana w Polsce przez Antalis Poland, dostawcę papieru Cyclus.