Cr Navigator
Accor wprowadza nową markę hotelową - greet, opartą w całości na społecznej odp. biznesu
2019-10-08
Accor wprowadza nową markę hotelową - greet, opartą w całości na społecznej odp. biznesu
 Oczekiwania podróżujących zmieniły się. Goście coraz bardziej doceniają hotele, które
są autentyczne, szanują naturalne potrzeby ludzi i otaczający świat. Accor podąża za
trendami i wprowadza nową markę – greet, będącą odpowiedzią na zrównoważoną turystykę, która łączy względy środowiskowe – w tym wyzwania klimatyczne, z odpowiedzialnym społecznie podejściem do prowadzenia biznesu. greet to najnowsza marka grupy Accor w segmencie ekonomicznym - jest niestandardowa, stworzona dla podróżnych, którzy chcą nadać sens swoim zakupom i są świadomi ich wpływu na środowisko.
 

Po sukcesie wprowadzonych niedawno marek lifestyle`owych – takich jak Mama Shelter, 25Hours, Jo&Joe czy Tribe, Accor rozszerzył portfolio marek, po to by inwestorom hotelowym i gościom zaoferować najlepszy produkt, spełniający obecne wymagania i oczekiwania rynku. greet powstało w odpowiedzi na jedno spostrzeżenie - dziś, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, podróżni chcą wysokiej jakości i niedrogich hoteli, jednocześnie starając się nadać sens swoim zakupom i zmniejszyć ich wpływ na planetę. Koncepcja hoteli marki greet rozwiązuje to podwójne wyzwanie dzięki elastycznemu modelowi biznesowemu dla partnerów oraz zupełnie nowym doświadczeniom dla gości.

 

Atrakcyjna marka dla klientów i inwestorów

greet tchnie nowe życie w dzisiejszy krajobraz marek hoteli ekonomicznych. Uosabiając wartości Grupy Accor, marka służy konsumentom, partnerom i inwestorom w poszukiwaniu alternatywnej przygody obejmującej niestandardową gościnność, która jest otwarta na świat. Chociaż różnorodność jest znakiem rozpoznawczym tego podejścia do projektowania, greet zachowuje swoją unikalną tożsamość - jedną z kluczowych zalet marki jest swoboda i duża elastyczność, którą oferuje właścicielom hoteli pod jej szyldem. Wytyczne dotyczą wyłącznie powitania w hotelu, które musi zawierać szereg kluczowych cech marki, w tym logo w częściach wspólnych, duży stół do wspólnego spędzania czasu oraz zapewnienie, że 20% pokoi może pomieścić od 4 do 6 osób. Każdy właściciel hotelu może wyrazić siebie, pozostając wiernym 3 sposobom powitania gości: ratując przedmioty pozyskane za pośrednictwem sieci wymiany rzeczy używanych lub od ekologicznie odpowiedzialnych dostawców; poprzez up-cykling i ponowne użycie niezwykłych przedmiotów dekoracyjnych, aby zmienić ich przeznaczenie i dać im „drugie  życie”.

Zapisz się na Newsletter

Video

Top 10
CR News

Zbadaj znamiona przed wakacjami Selektywny Carlsberg Nobel Społeczny Ashoki Nic nie może się zmarnować FOB poszerza szeregi Start dobrego rodzica Firma Mile Widziana Modna Kompania