Cr Navigator
Konferencja: Jak mierzyć efekty innowacji społecznych?
Konferencja: Jak mierzyć efekty innowacji społecznych?
 
Posted by:
2016-10-28
28 października 2016 r. w Ministerstwie Rozwoju w Warszawie odbędzie się czwarta, z cyklu, „Innowacje społeczne w Polsce”, ogólnopolska konferencja naukowa pt. „Jak mierzyć efekty innowacji społecznych?". 
 
Organizatorami konferencji są: Akademia Leona Koźmińskiego, Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Rozwoju, a partnerem merytorycznym - Better. Social Design Company. Honorowe patronaty nad wydarzeniem objęli: Wicepremier, Minister Rozwoju, Minister Finansów – Pan Mateusz Morawiecki oraz Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego – Pan Jarosław Gowin.
 
Tegoroczna konferencja poświęcona innowacjom społecznym w Polsce skoncentruje się na problematyce mierzenia tych innowacji. 
 
W trakcie konferencji odbędą się trzy panele problemowe:
  • W pierwszym zaplanowano dyskusję poświęconą ocenie innowacji społecznych przez ich beneficjentów. 
  • W drugim panelu poruszona będzie problematyka mierzenia efektów innowacji społecznych w administracji państwowej, instytucjach samorządowych, organizacjach pozarządowych i pozabiznesowych.
  • Trzeci panel skupi się na problematyce monitorowania i mierzenia efektów innowacji społecznych realizowanych z udziałem organizacji biznesowych.
 
Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli podmiotów uczestniczących w procesach kreowania, rozwoju i dyfuzji innowacji społecznych oraz wszystkich zainteresowanych tą problematyką.
 
Udział w konferencji jest bezpłatny.  Wymagana jest rejestracja. 
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 25 października 2016 r.
 
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie Formularza Rejestracji Internetowej  
https://eu.jotform.com/excel/62782475772064