Cr Navigator
Trzecia edycja konferencji „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” przed nami
Trzecia edycja konferencji „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” przed nami
Wymiana dobrych praktyk i wiedzy w zakresie CSR i współpracy międzysektorowej, to główne założenia konferencji, która już po raz trzeci odbędzie się we Wrocławiu. 
Posted by:
2016-11-29
„Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” - wydarzenie skierowane do  przedsta-wicieli firm, instytucji publicznych i NGO, odbędzie się już 29 listopada 2016 r. 
 
– Organizacje pozarządowe poszukują nowych pomysłów i rozwiązań dla swojej działal-ności. Biznes poszukuje partnerów, z którymi mogą realizować projekty społeczne, dzięki którym mogą wpływać i wspierać na swoje otoczenia. Konferencja „Laboratorium Odpo-wiedzialnego Biznesu” to idealne miejsce, aby umożliwić taką wymianę wiedzy oraz do-świadczeń wszystkich sektorów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – tłumaczy Daria Ostrowska, wiceprezes Fundacji. 
 
Podczas tegorocznej edycji wydarzenia spotkamy się m.in. z Iwoną Sarachman, dyrektor ds. PR w AmRest, Karoliną Mróz, prezes fundacji „Dom Pokoju” czy Ewą Zamościcką, starszym konsultantem CSR w firmie edukacyjno-doradczej CSRinfo. Formuła spotkania nie uległa zmianie. Podobnie jak w latach poprzednich zostaną zaprezentowane case studies, które najlepiej obrazują, jak w praktyce wygląda społeczna odpowiedzialność biznesu lub wolontariat kompetencyjny. Cykl wystąpień zakończy panel dyskusyjny oraz warsztaty kompetencyjne.

Rosnące zainteresowanie konferencją, a także pozytywne opinie, jakie otrzymaliśmy po zrealizowaniu dwóch wcześniejszych edycji, utwierdzają nas w przekonaniu, że istnieje potrzeba organizowania tego typu wydarzeń - tłumaczy Stanisław Skórski, prezes Fundacji. Jak dodaje, ogromnie nas cieszy, gdy spotkamy uczestników wcześniejszych edycji wydarzenia i dowiadujemy się, że dzięki pozyskanym informacjom i kontaktom, mogą realizować interesujące projekty. 
 
Trzecia edycja konferencji „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” odbędzie się 29 listopada 2016 roku w „Krzywym Kominie” we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest bez-płatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja. Zapisy ruszają z początkiem paź-dziernika. 
 
Więcej informacji o konferencji znajduje się pod adresem:
www.akademiaodpowiedzialnosci.pl