Cr Navigator
Gerere Workshop - Bezpłatne warsztaty grywalizacji społecznej - zbuduj skuteczne zaangażowanie!
Gerere Workshop - Bezpłatne warsztaty grywalizacji społecznej - zbuduj skuteczne zaangażowanie!
Gerere Fun For Good ruszyło z rekrutacją do Gerere Workshop - bezpłatnego szkolenia z grywalizacji społecznej.
Posted by:
2017-03-11
Adresatem są NGO, organizacje i przedsiębiorstwa społeczne, CSR oraz startupy społeczne zainteresowane zbudowaniem trwałego i odpowiedzialnego zaangażowania wśród odbiorców swoich usług i projektów. Całość odbędzie się 11 marca w Centrum Społecznym PACA 40 w Warszawie. Obowiązuje rejestracja.
 
Działasz w organizacji społecznej lub realizujesz projekt, który ma zmieniać świat na lepszy i chciałabyś/łbyś, żeby Twoi odbiorcy go pokochali?
Należysz do grupy konsultantów i specjalistów Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR), którzy wdrażają i realizują programy społeczne na dużą skalę?
Tworzysz startup albo jesteś przedsiębiorcą społecznym szukającym nowych narzędzi oraz sposobów zaangażowania użytkowników?
 
Jeżeli na któreś z pytań Twoja odpowiedź brzmi "tak" to nasze szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Na bezpłatnych warsztatach poznasz skuteczne i odpowiedzialne sposoby na zbudowanie relacji z odbiorcami Twoich działań. Poznasz podstawy grywalizacji, dowiesz się czym jest i jak na pewno NIE należy jej tworzyć. Opowiemy Ci o najlepszych przykładach wdrożeń grywalizacji ze świata, pokażemy jak mierzyć sukces swojego projektu i jak umiejętnie wstrzykiwać dobrą zabawę w działania graczy. Razem z nami będziesz miał/a szansę stworzyć i wstępnie przetestować koncepcję grywalizacji, która odpowie na Twoje wyzwania i problemy.


 
REJESTRACJA I PROGRAM:
https://goo.gl/XcNOX7
Na zgłoszenie czekamy do 1 marca - szkolenie odbędzie się 11 marca 2017, w Warszawie w godzinach od 10:30 do 17:30 w Centrum Społecznym PACA 40 na ul. Paca 40.
 
Wyniki rekrutacji prześlemy mailowo do 3.03.2017 r. - prosimy o sprawdzanie spamu - maile czasem tam wpadają.
 
Jakie projekty mogą szczególnie skorzystać z naszych warsztatów?
- Edukacyjne, w których należy zwrócić uwagę i zaangażować uczniów,
- Pro-zdrowotne, w których celem jest zbudowanie zdrowych nawyków,
- Obywatelskie, których efekt zależy od zaangażowania dużej grupy ludzi,
- Budujące świadomość, w których zaangażowanie jest kluczowe, aby przekazać silny komunikat,
- Wykorzystujące siłę dużej grupy osób - oraz wiele innych projektów, w których zaangażowanie uczestników jest kluczowe dla skuteczności programu.
 
Zapraszamy!
 
ORGANIZATOR:
Gerere Fun For Good: Jesteśmy agencją społeczną specjalizującą się w projektowaniu zaangażowania poprzez frajdę. Naszą misją jest w ciągu pięciu lat pozytywnie wpłynąć na życie miliona ludzi. Zmieniamy świat na lepsze pomagając w tym, co najtrudniejsze - budowaniu skutecznego i trwałego zaangażowania. Ulepszamy procesy motywacyjne przy pomocy mechanizmów znanych z gier. Tworzymy grywalizacje, projektujemy usługi, aplikacje i doświadczenia użytkowników. Sprawiamy, że nuda ustępuje miejsca dobrej zabawie.

Zaprojektowaliśmy m.in. systemy grywalizacji MegaMisji Fundacji Orange i Klubów Sportowych Orange, które dostały się do ścisłego finału konkursu Forum Odpowiedzialnego Biznesu na najbardziej znaczące inicjatywy edukacyjne biznesu. Dzięki stworzeniu grywalizacji o zdrowym odżywianiu dla przyszłych generacji o 86% zwiększyliśmy wiedzę o żywności wśród 13 000 uczniów polskich szkół. Przeszkoliliśmy już ponad 30 000 dzieci, seniorów, sportowców, liderów zmian i przedsiębiorców społecznych.

PARTNER:
Paca 40: to miejsce otwarte na każdego, kto chce coś robić z innymi ludźmi! Możesz tu poznać sąsiadów, nawiązać nowe przyjaźnie i nauczyć się wielu rzeczy: wziąć udział w bezpłatnych zajęciach prowadzonych przez innych mieszkańców lub zorganizować coś własnego np. spotkanie, warsztaty czy wystawę. Animuje i wspiera mieszkańców w ich działaniach, a także bezpłatnie udostępnia przestrzeń na potrzeby grup nieformalnych i organizacji pozarządowych